KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13115289
nr 1311 5289
Margareta Linton
(1931-2011), Sverige
Blandteknik, Blomsterstilleben, Monogramsignerad ML, -92. Motivet: 59x41 cm
måndag 2 mars 2020
kl 19:06:44
Margareta Linton
Läs mer om Margareta Linton